Към съдържанието

Снимка

Panther/M10 (Премиум)

• Влезте в профила си за да пишете
43 отговора на тази тема

#31 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 408 Мнения:
  • Клан:BGA

Публикувано 27 декември 2014 - 17:45

.

А как е като танк.Събирам мнения защото съм на кантар да си го купя и аз.Става ли за не много добри играчи,какъвто съм аз

прегледах ти профила горе-долу сме на едно ниво с теб.аз се справям що годе добре,предполагам и ти ще успееш.танкчето е доста приятно за игра и парите си валят без особено напрягане.мачмейкинга му е доста приятен аз в 80 процента от битките съм в тиер 7.оръдието въпреки че слабичко го дават аз проблем досега нямам,скороста не е лоша.в общи линии на мен ми харесва,имам и т26е4 но играта с този ми е по приятна.тази ми е най доходната игра досега.но имах и няколко близки до тази.

Публикувано изображение

• 0

#32 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 27 декември 2014 - 17:54

А как е като танк.Събирам мнения защото съм на кантар да си го купя и аз.Става ли за не много добри играчи,какъвто съм аз

Хубавият мачмейкинг помага много - виждаш максимум осмици. До сега не ми се е налагало да си ползвам златните снаряди. 

Иначе трябва просто да се ориентираш да реализираш десетина-петнайсет попадения с пробитие и щета преди да те убият, и ще си 20-30-40к на плюс. Оръдието зарежда и прицелва бързо, което помага много.

Ако си свикнал да играеш немски средни танкове, няма да имаш проблеми. Бронята не държи много на бой, така че трябва да се пазиш.

В моя случай ползвам назобен екипаж от Пантера 2 и всички възможни модули, и танкът ускорява добре и е доста маневрен (като за немска машина). Ако нямаш такива екстри, може да ти се види сравнително бавен и тромав. 

А ако си топ танк е просто блаженство :)

Този пост е редактиран от feersum: 27 декември 2014 - 17:55

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#33 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 27 декември 2014 - 19:16

Ами братле аз съм не много добър играч. Числата които цитира колегата са верни със сигърност. Аз се движа с по 5-10К средно надоло от неговите. Най-много чисти досега ми е вадила 65-70К. Най-малко 20. Танка се играе от средна дистанция, добра мобилност, леко бавен но все пак е немски медиум. Не сваля много уръдието, така че зад хълм е малко по  трудно да се играе. Но за танк който струва 32лева в момента за мен си е попадение.

Уточнявам че в момента играя с премиум, но от това което виждам ще ми носи добри пари и след като премиума приключи.

• 0

Публикувано изображение

#34 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 408 Мнения:

Публикувано 27 декември 2014 - 21:01

Ако си свикнал да играеш немски средни танкове

аз нямам много практика с тях имам двата медиума на 6 ниво.знам че ти си доста добър с немци и ако може съвет относно уменията на екипажа.скоро затварям първи скил-лампа,прицелна стрелба,радиоприхващане,безопасно съхранение,та се чудя за 2ри какво да слагам.екипажа е от линията на леопарда.колебая се между братя,ремонт,камо.може и друг вариант

• 0

#35 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:

Публикувано 27 декември 2014 - 21:28

аз нямам много практика с тях имам двата медиума на 6 ниво.знам че ти си доста добър с немци и ако може съвет относно уменията на екипажа.скоро затварям първи скил-лампа,прицелна стрелба,радиоприхващане,безопасно съхранение,та се чудя за 2ри какво да слагам.екипажа е от линията на леопарда.колебая се между братя,ремонт,камо.може и друг вариант

За уменията по-добре колегата feersum да каже, явно той е специалиста на немците. Моите са лампа, прицелна стрелба, плавен ход, безопасно съхранение и радиопрехващане.... май. За втори на командира мисля че съм пуснал разузнавач, на осканалите камо. Трето е братя. Но не претендирам да съм критерии.

• 0

Публикувано изображение

#36 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 408 Мнения:

Публикувано 27 декември 2014 - 21:31

аз точно от него исках мнение,щото знам че е немцефил експерт :)

• 0

#37 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 29 декември 2014 - 09:15

Първо да се извиня за късния отговор, не съм отварял играта от Коледа насам. Мерси за добрите думи :)

Играта е много подобна на VK 3002 M, а и оръдието на Пантера/М10 е почти същото, само зарежда малко по-бавно.  

За уменията по-добре колегата feersum да каже, явно той е специалиста на немците. Моите са лампа, прицелна стрелба, плавен ход, безопасно съхранение и радиопрехващане.... май. За втори на командира мисля че съм пуснал разузнавач, на осканалите камо. Трето е братя. Но не претендирам да съм критерии.

За начало - според мен на Пантерите изобщо камуфлажът няма много смисъл. Едри машинки са, виждат се отдалеч. Ако ще ги камуфлирате - камо умението трябва да е на 100% на всички, плюс мрежа и камуфлажна боя, според мен чак тогава ще има реална полза. Аз лично ги играя по-напред, не се стремя да съм максимално далеч от боя, че да наливам без да ме виждат. Екипажът на Пантера 2 ми е с Братя за първо умение. Командирът - лампа и разузнавач. Мерачът - прицелна стрелба и ремонт, Радист - радиопрехващане и ремонт, Водач - Плавно шофиране и Офроуд. Loader - ремонт и безопасно съхранение, но май трябваше първо съхранението да изуча. На всички третият скил е на около 70%. Малко са мешавица, но вършат работа.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#38 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 29 декември 2014 - 09:36

Малка корекция по отношение на камуфлажа- М10 има повече (макар и с малко) камуфлаж от стандартната Пантера. И въобще камуфлаж като умение е много полезно, но за различните танкове иде на различен етап (като 2, 3, 5 и т.н. скил). Боядисването на танка обаче е бонус, който идва на момента при това много евтино (някакви си 300 злато). Самостоятелно практически не се усеща, но комбинирано с камуфлаж като умение на екипажа (и евентуално брятя по оръжие) вече е "съвсем друга бира". Не бих спестил от камуфлаж на танка, още повече, че се очаква  да се играе много при това с добър екипаж ( "гринденето" на премиум танкове е за пари и екипаж).

• 1

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#39 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:

Публикувано 29 декември 2014 - 13:15

Ами не знам аз на всички медиум танкове им пускам камуфлаж. Както съм писал по горе не знам дали е правилно, просто така съм решил и да когато е на всеки член на екипажа е много по-добре. От друга страна пък мразя да шофирам на сляпо. Затова на командира пускам разузнавач, което се комбинира с радио прехващане и повишава обзора. Това са си чисто мои разсъждения не съм питал никой и може и да не са верни. Просто такава ми е практиката и съм доволен от резултатите, затова така играя.

• 0

Публикувано изображение

#40 alMahdi

alMahdi
  • Нoвобранец
  • 6 Мнения:
  • Клан:BGTC

Публикувано 02 януари 2015 - 19:02

Камуфлажът е хубаво нещо, но винаги е имало нещо по-важно. Не знам как е при Леопард 1, но за Е50М е чак пета дупка на кавала.  :) А и за какво ми е камуфлаж, след като ще тараня... "Медиумите на хълма, хевитата и Е50М по осмица."  :lol: 
Публикувано изображение

• 0

#41 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:

Публикувано 02 януари 2015 - 21:02

Камуфлажът е хубаво нещо, но винаги е имало нещо по-важно. Не знам как е при Леопард 1, но за Е50М е чак пета дупка на кавала.  :) А и за какво ми е камуфлаж, след като ще тараня... "Медиумите на хълма, хевитата и Е50М по осмица."  :lol: 
Публикувано изображение

Само че аз го карам с екипажа от Леопарда, а там тарана не е неоходим. Камуфлажа ми се струва по добро решение.

• 0

Публикувано изображение

#42 alMahdi

alMahdi
  • Нoвобранец
  • 6 Мнения:
  • Клан:BGTC

Публикувано 02 януари 2015 - 21:57

Даваше ми някакви 7-8 метра, но в крайна сметка реших да го дропя за нещо по-полезно. Специално за механик водача камуфлаж преди 5-то умение ми се види безсмислено. Все пак избробвай различни варианти, за да откриеш оптималния за твоя стил на игра.  ;) Мрежа и бинокъл или оптика и верт. стабилизатор. /примерно/

• 0

#43 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 408 Мнения:

Публикувано 16 март 2015 - 19:03

страхотен танк е тази пантерка,днес трябваше да направя милион и половина за 110ката и предимно с нея играх,имам и 2 премиум 8ци но при тях играта е тегава и по задължение,докато с този си е кеф да играеш.определено за фарм на кредити е по-добър и от някои осмици,много подходящ за трениране на немски екипажи.когато е намален е направо 6ца от тотото.

• 0

#44 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1569 Мнения:

Публикувано 16 юни 2019 - 13:25

Рязмених HTC-то за него и не съжалявам, много по приятен от 8.8, не вижда 9ки и добре прави пари.
  • 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни