Към съдържанието

Снимка

Panther/M10 (Премиум)

• Влезте в профила си за да пишете
43 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 18 октомври 2013 - 15:50

Публикувано изображение

Любопитна история има този танк. Произведен като копие на M10 Wolverine, с цел да обърка американските воиски. Въпреки това, начинанието на немците не успява. Panther/M10 презарежда и се прицелва бързо. Танкът е първият, който има друг цвят от типичният сив за немците, а именно тъмно-златист, като повечето американски.

Начални характеристики:

Ниво: 7
Цена: [color=#daa520;]5 750 злато[/color]
Точки живот:  1300
Броня: 85 / 50 / 40
Скорост: до 46 км/ч
Порежения: 101-169
Пробивност: 113-188

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Отлична точност за нивото, дори и в движение
* Добра мобилност и проходимост
* Прилично ускорение
* Евтин за поддръжка и печелещ много кредити
* Най-много жизнени точки от всички средни танкове, 7-мо ниво
* Винаги играе с максимум 8-ци, никога не среща горни нива
* Най-евтиният Премиум танк за 8-мо ниво
* Отличен съпортващ танк за 7-мо ниво тежки танкове

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Не много добра броня
* Слаба начална огнева мощ
* Най-слаб боен обхват от всички 7-ци, средни танкове
* Посредствена пробивност

Геймплей:

С малко помощ, този танк може да "вземе скалпа" на всеки друг от своето ниво. Не трябва да забравяте, че с него имате ролята на съпортващ танк. Лесно ще трупате кредити и ще срещате най-много 8-ци. Въпреки, че бронята е слаба, тя ще допусна не рядко рикушети.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 GeneralEast

GeneralEast
  • Нoвобранец
  • 7 Мнения:
  • Клан:HWBG

Публикувано 02 ноември 2013 - 12:44

До скоро този танк беше германски и се ползваше с германските камуфлажи. Сега е US и са възможни само US камуфлажите. Бях го вапцал целия, но ми изчистиха боята, върнаха ми златото и вчера се наложи наново да го камуфлажирам. Даже първоначално мислех, че е някакъв бъг - американска Пантера.
  • 0

#3 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 02 ноември 2013 - 13:10

До скоро този танк беше германски и се ползваше с германските камуфлажи. Сега е US и са възможни само US камуфлажите. Бях го вапцал целия, но ми изчистиха боята, върнаха ми златото и вчера се наложи наново да го камуфлажирам. Даже първоначално мислех, че е някакъв бъг - американска Пантера.

Танкът все още е в немското дърво в играта. Мисля, че само камуфлажите са му американски.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#4 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1130 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 02 ноември 2013 - 13:23

Така и трябва да бъде, немски танк с американски камуфлаж. Все пак идеята е била да бъде припознат като М10. И танка си остава немски няма да бъде с US екипаж.
  • 0

Публикувано изображение

#5 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 18 декември 2014 - 14:56

Впрочем никой не е казал мнение за тоз индивид  :D Някой,който го е играл,да драсен няколко реда :)

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Публикувано изображение

#6 Flatline

Flatline
  • Tанкист
  • 363 Мнения:

Публикувано 18 декември 2014 - 15:55

https://www.youtube....h?v=oKLlvLr5bMo

Сър Фош наля 3к щети, защото е добър играч, но не спря да повтаря, че тоя танк бил купчина лайна  :D

• 0

#7 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 18 декември 2014 - 15:59

незнам за сър ти Фош , ама Аз съм НУууУб и мога да кажа че според мен е един от най-добрите вариянти за инвестиция с цел Креддитиране , особенно имайки се в предвид , че ще го намалят с 30% по коледа ;)  - Ако вкараш 3 изстрела , което се явява около 400дмж и загубите а ти умреш ше прключиш със 20К на плюс

П.П. имам много битки със по над 3К щети и танка ги прави лесно ........ а за тези 3К+ дмж носи едни 110-120К кредити и зависи от момента рекорда ми е 98 800 чисто от една битка  

• 0

#8 Flatline

Flatline
  • Tанкист
  • 363 Мнения:

Публикувано 18 декември 2014 - 16:06

Със сигурност. Някога в бъдещето планирам да пробвам със средни танкове и по никакъв начин това видео не ме е разколебало за евентуалното му купуване. Просто се смях на коментара  :lol:

• 0

#9 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 19 декември 2014 - 15:05

Планирам да си кушя този танк, тия дни когато излезе в промоция. Написаните неща по-горе само затвърждават мнението ми че ще е прекрасна машина и за кредити, и за обучение на екипажи.

• 0

Публикувано изображение

#10 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 19 декември 2014 - 15:40

Танкчето не блести с нищо, няма нищо, кой знае колко добро в него.

Но беше един от танковете, които играех просто, защото ме кефи и много ми допадна. За мен лично е една от машините, които имат най - висок нетен приход на 7ми тиър.

Супер евтин за поддръжка - снаряди и поправка, изкарва прилично за това ниво, мега евтин за покупка, перфектен премиум за хора с ограничен бюджет.

• 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#11 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 19 декември 2014 - 15:56

Ако не вкарат Пантера 88 - или ако я направят скапана, както се говори - май и аз ще се ориентирам към тоя танк.

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#12 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 19 декември 2014 - 16:00

Дам, и аз се замислям по Коледа да си взема един такъв. Искам 8-ца, но със злато под 6к, няма как да стане. Вчера пробвах 2 игрички на тестовия и спечелих общо 62к чисти пари с доста посредствено представяне.

Този пост е редактиран от ELMAtAd0R: 19 декември 2014 - 16:01

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#13 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 19 декември 2014 - 16:28

Тая Пантера 88 незнам кога ще я пуснат, ако изобщо го направят. Апък в казармата има екипаж готов за Индианеца, който обаче не планирам да купувам скоро. Момчетата са на 3то умение между 30 и 35 %. Така че направо си ревът за тоя танк, пък и някой лев да докарват. :)

• 0

Публикувано изображение

#14 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 19 декември 2014 - 16:43

И аз съм на същото дередже с екипажите :) Имам Pz V/IV, който е тиър 6, но със скапано оръдие - 7,5 cm KwK 40 L/48 - и за да става за обучаване на екипажи, му трябва злато. По последни данни Пантера 88 ще е по-зле от Пантера 2, а и няма да има ограничен ММ. Единствен кусур, който виждам на Panther/M10, е че евентуално ще му е трудно да дупчи някои осмици, но винаги мога да се преориентирам и да си намеря по-мекичка цел :D
  • 0

#15 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 19 декември 2014 - 16:45

И аз съм на същото дередже с екипажите :) Имам Pz V/IV, който е тиър 6, но със скапано оръдие - 7,5 cm KwK 40 L/48 - и за да става за обучаване на екипажи, му трябва злато. По последни данни Пантера 88 ще е по-зле от Пантера 2, а и няма да има ограничен ММ. Единствен кусур, който виждам на Panther/M10, е че евентуално ще му е трудно да дупчи някои осмици, но винаги мога да се преориентирам и да си намеря по-мекичка цел :D

Аз екипажи за немци си имам повече от достатъчно :D Просто имам ограничен бюджет за тази игра  :D Има доста хп,такаче би трябвало да е приличен опонент.

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни