Към съдържанието

Снимка

VK 30.02 (D)

• Влезте в профила си за да пишете
26 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2531 Мнения:

Публикувано 18 октомври 2013 - 15:28

Germany-VK3002DB.png

Разработен като отговор на руският Т-34, в 200 броики. Най-силната му черта е наклонената броня, която допуска доста често рикушети. Винаги ще трябва да заставате в такава позиция, че да взимате бонусът на това предимство. Добрата скорост и ускорение са допълнителни плюсове за машината.

Начални характеристики:

Ниво: 7
Цена: 1 369 000 кредита
Точки живот:  1250
Броня: 80 / 45 / 50
Скорост: до 56 км/ч
Порежения: 83-138
Пробивност: 83-138

Предимства:

* Броня под ъгъл, от всички страни
* Доста подвижен, дори с начални характеристики
* Най-евтин за поправка от всички 7-ци
* Тежък и добър за ускорение по наклон

Недостатъци:

* По-слаба огнева мощ от останалите средни танкове за нивото
* Бавно подвижен купол
* Слаба пробивност

Геймплей:

Най-често танкът се използва за атаки по фланга. Благодарение на бронировката си под ъгъл отибва доста често вражеските снаряди. Машината няма добра огнева мощ и пробивност, както и бавен купол, но стреля сравнително бързо и е доста точна.

Препоръчително оборудване:

ImprovedVentilation.pngRammer.pngEnhancedAimDrives.pngEnhancedSuspension.png

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 04 април 2014 - 08:47

Доста приятен танк. Обаче  се играе (поне досега, пач 8.9) не с топовото 8.8 KwK 36 L/56,  а със 7.5 KwK 42 L/70 със злато, иначе е мъка голяма
  • 0

#3 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7240 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 04 април 2014 - 08:52

Май така трябва. Много време се мъчих с 8.8, просто не дупчи достатъчно. А на 7.5 даже и DPM е по-добър.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#4 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 04 април 2014 - 08:54

олеле, Танк премести постовете моля те в BK3002 D,  че оплескахме работата
  • 0

#5 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 04 април 2014 - 21:36

За мен голям този танк,имам чувсвото,че когато стрелях по Лъв винаги му чупех купола ;D,иначе за оръдието си прав,макар някой път за "фън" може и с топовото :D
  • 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
signature.png

#6 doggymien4o

doggymien4o
  • Tанкист
  • 79 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 09 юни 2014 - 11:31

Танка е много добър и има огромен плюс.

Ужасно версатилна машинка.

Може да е снайпер, може да е фланкър, може да се набива на предни линии.

Каквато и конфигурация да се избере за него е много добър.

• 0

signature.png

#7 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 401 Мнения:
  • Клан:BGA

Публикувано 12 април 2015 - 21:29

За мен голям този танк,имам чувсвото,че когато стрелях по Лъв винаги му чупех купола ;D,иначе за оръдието си прав,макар някой път за "фън" може и с топовото

Нали в темата за Кв4 ми говореше че с топовата се играело,аз като гледам всички предпочитат 7.5 KwK 42 L/70 както и аз,но нали не разбирам

• 0

#8 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 12 април 2015 - 21:32

Е EJ го играе с голямата,но той не знае как се играе...
  • 0

signature.png

#9 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 401 Мнения:

Публикувано 12 април 2015 - 21:43

Е EJ го играе с голямата,но той не знае как се играе...

По-голяма част от хората предпочитат с малката,то този ЕJ с каквото и да играе едва ли ще има значение,човека е уникално добър.На мен ми стана просто интересно как си противоречиш и бях сигурен че коментарите за този танк са такива,че малката пушка е предпочитана,и аз на много танкове съм я ползвал успешно,на пантер м10 е същата и правя добри игри с нея.защото преди да почна да играя с някой танк внимателно го проучвам,не говоря глупости да трупам постове

• 0

#10 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 12 април 2015 - 22:10

Не си противореча,аз обикновено играя,за да се забавлявам.Едно е да играеш танк с преференциален мм,друго е с обикновен(имам е25,затова го казвам)Двата танка се играят по различен начин,но обичащият траве..Йохио знае всичко и аз не мога да се меря с Теб. Аз си играя,колкото мога и без да съм изчел "целият форум"
  • 0

signature.png

#11 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 401 Мнения:

Публикувано 12 април 2015 - 22:15

Не си противореча,аз обикновено играя,за да се забаелявам.Едно е да играеш танк с преференциален мм,друго е с обикновен(имам е25,затова го казвам)Двата танка се играят по различен начин,но обичащият траве..Йохио знае всичко и аз не мога да се меря с Теб. Аз си играя,колкото мога и без да съм изчел "целият форум

Няма смисъл от спорове,все пак е само една игра,на мен може да са ми дошли нервите в повече след уикенда пълен с идиоти.Просто исках да помогна в друга тема с мнение за танк с който играя в момента.Колкото до изчитането,ако не беше този форум още щеше да съм кърваво червен и да се крия в храстите :D

• 0

#12 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2369 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 13 април 2015 - 07:52

Не си противореча,аз обикновено играя,за да се забавлявам.Едно е да играеш танк с преференциален мм,друго е с обикновен(имам е25,затова го казвам)Двата танка се играят по различен начин,но обичащият траве..Йохио знае всичко и аз не мога да се меря с Теб. Аз си играя,колкото мога и без да съм изчел "целият форум"

Yohio e Rado84, обърка човека за заяждане :)

• 0

#13 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 401 Мнения:

Публикувано 13 април 2015 - 08:43

Йохио знае всичко и аз не мога да се меря с Теб

Аха схванах,ти си мислиш че съм онзи виден академик пиджиесоподобен,който тролеше форума около месец,не не съм,макар да ми е адаш,друго общо нямаме.Аз си имам доста свои мнения,и регистрацията ми е от много преди да се появи адаша.

П.С. Как можа да ме помислиш за него никъде не съм писал за КВ 1 Спорт и фугаси :D

• 0

#14 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 13 април 2015 - 09:29

Радо и 80-те години за рождена дата.Извинявай.
Прав си Лютеничка, не исках да се заяждам,но не ми е по вкуса тълкуването на думите ми по различена от моята гледна точка :)
  • 0

signature.png

#15 Federal

Federal
  • Танкист
  • 718 Мнения:

Публикувано 31 декември 2015 - 10:49

Имах го отворен на РУ сървър от 1 год. но не го купувах. Бъфнаха го преди един пач, пак не го взех. Виках си, стига с тея нифелни танкове, пожари, тотални повреди, мазаници и с това 132 пен... Обаче направих 50-60 битки... малиии...да им еба и механиката на WG това 132 пен пробива та се...отбива удари, като ИС 3, абе за тея битки 70% победи. Средни щети 1900 на битка :) ММ си е нормален. Екипаж,няма и на две умения...Интересно е и някой друг да сподели нещо за тази машина. Повече от приятно съм изненадан. Досега не са ме запалвали и няма такива критични повреди, които съпътстват немската техника, произведена от WG. Както писах по горе играя го само с 8,8/56 Пробвах с другото но нещо...

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни