Към съдържанието

Снимка

VK 30.02 (M)

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 18 октомври 2013 - 10:57

Публикувано изображение

Проектиран за среден танк, до 30 тона от немската MAN. Същевременно Даймлер-Бенз подготвят също прототип за същатата категория. Когато двата прототипа са изправени на тест, немската армия избира този на MAN, като по-късно бива известен с името: PzKpfw V Panther.

Начални характеристики:

Ниво: 6
Цена: 915 000 кредита
Точки живот: 760
Броня: 60 / 40 / 40
Скорост: до 55 км/ч
Порежения: 83-138
Пробивност: 83-138

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Точно последно оръдие
* Добра пробивност
* Наклонена броня на купола
* Добра порвижност
* Доста жизнени точки

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Слаба броня отстрани
* Лесно целим ammo-rack
* Слаба начална огнева мощ
* Голям силует

Геймплей:

Танкът е кръстоска между снайперист и флангови щурмувак. Бронята му често ще допуска рикушети, но не й от най-пробивните оръдия. Последното оръдие е доста пробивно, като ще може да удря успешно всички 6-ци отпред и доста 7-ци. Доста добър от далечна дистанция. Благодарение на повечкото точки живот може да оцелее с 1-2 удара повече отколкото останалите средни немски танкове от ниво 6.

[color=#FFFFFF;]Препоръчително оборудване: [/color]

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 doggymien4o

doggymien4o
  • Tанкист
  • 79 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 09 юни 2014 - 11:29

Малката пантерка, готино танкче, взех го на промоция като го вкараха с ъпдейта, не помня вече кой.

Единствения проблем е слабия боекомплект, ама се ядва.

• 0

Публикувано изображение

#3 BachiKIKI

BachiKIKI
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 17 юни 2014 - 14:50

Бахти и камиона е тоя танк :) . Трак травърса му е ужасяващ , броня никаква, оръдието прицелва по-бавно от колкото стреля. 

С две думи голяма бангия си е, но става за игра с малко късмет.

• -1

#4 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 17 юни 2014 - 15:15

Бахти и камиона е тоя танк :) . Трак травърса му е ужасяващ , броня никаква, оръдието прицелва по-бавно от колкото стреля. 

С две думи голяма бангия си е, но става за игра с малко късмет.

Сигурен ли си, че не си сбъркал танка, защото това е един от най-готините и приятни за игра танкове на ниските тиъри.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#5 BachiKIKI

BachiKIKI
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 17 юни 2014 - 15:22

Ем много е неподвижен, на баир е по-бавен от кв1с, иначе става - добро пробитие има за т6 медиум. Сега точно играя с него та за това писах мнение. Всички мед т6 стават за игра, но този е се едно карам автобус - хем е има голям силует, хем не може да се измъква от кофти ситуации като истински мед танк. Но преполагам, че той наподобява играта с пантерите след това. Аве мъка ще е до е50-то, но това си е част от чара на тази игра според мен.

• 0

#6 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 17 юни 2014 - 16:54

Ами играй го по различен начин. Аз не го играя като тепичен медиум, а по-скоро като снайперист от средна дистанция. Зарежда за 3,5 секунди някъде и много,много точно.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#7 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2980 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 17 юни 2014 - 17:07

То и аз в момента се уча да играя с него на снайперска тактика, обаче едно нещо никак не ми допада - танка е твърде зависим от отбора,
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#8 Federal

Federal
  • Танкист
  • 896 Мнения:

Публикувано 24 юли 2014 - 15:51

Ако ММ беше по благосклонен към тази машина, е върхът.И както винаги, бронята...

• 0

#9 Mu3epHuk

Mu3epHuk
  • Танкиcт
  • 2365 Мнения:

Публикувано 18 юли 2017 - 14:42

Танкчето е супер! Срещу седми тиър и не твърде малоумен отбор направо коли, беси и изнасилва доста приятно :)

• 0

Танк без ремонт е като циганче без клептомански наклонности :lol:

#10 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1884 Мнения:

Публикувано 18 юли 2017 - 16:32

Танкчето е супер! Срещу седми тиър и не твърде малоумен отбор направо коли, беси и изнасилва доста приятно :)

И челно не се пробива лесно. :)

• 0

Публикувано изображение

#11 Mu3epHuk

Mu3epHuk
  • Танкиcт
  • 2365 Мнения:

Публикувано 18 юли 2017 - 17:13

И челно не се пробива лесно. :)

Боекомплектът му е толкова ню-ню, че почти не го целят, ако ще и на челна стойка да си застанал :lol:  Не знам как не ми е хвръкнал купола все още.

• 0

Танк без ремонт е като циганче без клептомански наклонности :lol:

#12 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1884 Мнения:

Публикувано 09 септември 2020 - 23:43

С чисто нов екипаж и оборудван с нови стабилизатор, подобрен прицел и оптика.

http://wotreplays.eu...e/5528103#stats

• 1

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни