Към съдържанието

Снимка

T-25 (Премиум)

• Влезте в профила си за да пишете
34 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 18 октомври 2013 - 10:01

Публикувано изображение

Танкът е възложен за производство на Шкода, но не стига до нищо повече от прототип на хартия. Доста бърз, но слабо подвижен танк. Много скорострелен и точен танк, имащ най-вече съпортваща роля.

Начални характеристики:

Ниво: 5
Цена:[color=#daa520;] 1 500 злато[/color]
Точки живот: 610
Броня: 50 / 45 / 20
Скорост: до 60 км/ч
Порежения: 83-138
Пробивност: 87-145

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Добри огнева мощ и пробивност
* Много жизнени точки за 5-то ниво
* Висока скорост
* Най-доходоносният танк за ниво 5

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Бавно прицелване
* Слабо ускорение
* Тънка броня
* Бавно подвижен купол

Геймплей:

Т-25 комбинира висока скорост и доста точна стрелба. Има доста тънка броня, но доста точки живот. Най-добре използвайте Т-25 за флангови щурмовак. Разбира се най-силната му страна е правенето на кредити с лекота. Един добър танк, достоен за премиум.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 WolfMade

WolfMade
  • Tанкист
  • 161 Мнения:
  • Клан:BGPZB

Публикувано 14 април 2014 - 22:24

Купих го вчера на прИмоцията и ме изненада доста приятно. Много хубав танк, препоръчвам го на всеки мазохист заел се със немските пантери, много ще ви помогне с развитието на екипажа.
  • 0

#3 doggymien4o

doggymien4o
  • Tанкист
  • 79 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 09 юни 2014 - 11:28

Не мисля че е нещо особено.

Ако имаше премиум ММ щеше да е супер, ама в тиър седем игра просто издиша. В шест също не се справя добре.

• -3

Публикувано изображение

#4 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2947 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 09 юни 2014 - 19:55

Не мисля че е нещо особено.

Ако имаше премиум ММ щеше да е супер, ама в тиър седем игра просто издиша. В шест също не се справя добре.

Извинявай, но не си прав. Ако ника ти е същия и в играта, не виждам да имаш записана и 1 игра с Т-25. Явно си го пробвал за 3-4 битки на тестовия сървър и въобще не си усетил силните и слабите страни на машината. Без да се обиждаш, но някак си не е особено адекватно да оценяваш нещо, което не познаваш.

• 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#5 didoto

didoto
  • Tанкист
  • 36 Мнения:

Публикувано 10 юни 2014 - 10:38

Първият ми премиумен танк, имам го от повече от 2 години. Много точно оръдие, страхотен снайпер от втора линия,  бързо може да смени фланга и да помогне за притискането и унищожаването на по-малката група от противници. Не трябва да се играе на първа линия заради слабият вюрейндж, липсата на броня. Не става за битка 1 на 1 заради бавното завъртане на купола. Спокойно може да се вземе с него Голям калибър. Взвод от такива при фокусирана стрелба праща всеки изпречил се противник в рамките на ММ за гараж в рамките на 10 секунди.

• 1

[color=rgb(0,0,0);font-family:Arial;font-size:13.3333330154419px;]Публикувано изображение[/color]

#6 MBLACK

MBLACK
  • Tанкист
  • 70 Мнения:
  • Клан:BG-AF

Публикувано 10 юни 2014 - 19:31

Танка си е добър-прави добри пари за 5 ниво 
Публикувано изображение

• 0

#7 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 10 юни 2014 - 20:57

Танка си е добър-прави добри пари за 5 ниво 
Публикувано изображение

Колко собствен демидж и засвет си направил?

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#8 MBLACK

MBLACK
  • Tанкист
  • 70 Мнения:
  • Клан:BG-AF

Публикувано 10 юни 2014 - 23:12

Ами не знам.сложих снимката заради поста че не се справя добре в по горни нива :) Иначе при добра игра ми помага доста да си оправя баланса,Поздрав

• 0

#9 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 10 юни 2014 - 23:26

Просто ми беше любопитно как се справя спрямо другите прем танкове тиър 5. Имам Т14 и M4A2E4, но с тях рядко правя такива игри.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#10 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 406 Мнения:
  • Клан:BGA

Публикувано 29 юни 2014 - 17:41

здравейте,става ли за правене на кредити.
  • 0

#11 WolfMade

WolfMade
  • Tанкист
  • 161 Мнения:
  • Клан:BGPZB

Публикувано 29 юни 2014 - 17:59

При добра игра вади 25-35 чисто без премиум акаунт, малко повече от добра игра с друга не премиумна 5-ца. Ако си със премиум акаунт вече има по сериозна разлика.

• 0

#12 Mayar

Mayar
  • Танкист
  • 917 Мнения:

Публикувано 30 юни 2014 - 08:37

Не мисля че е нещо особено. Ако имаше премиум ММ щеше да е супер, ама в тиър седем игра просто издиша. В шест също не се справя добре.

Колега, с това няма как да се съглася. Т-25 е една чудесна машинка - както за правене на пари така и за наслада.

ММ-то е повече от поносимо - толкова рядко ще виждаш 7-ци че направо можеш да ги забравиш ... а дори и тогава - няма нещо, което да не можеш да решиш с няколко "златни" снаряда и по-внимателна игра.

Просто трябва да си нагодиш играта, така че да може да изцедиш максимума от доброто му оръдие и високата скорост, като внимаваш да не страдаш от по-мудното му въртене.

Разбира се - ако очакваш да се справиш добре, като излезнеш фронтално на някой и да го надстреляш - няма как да ти допадне ... но не това е ролята на тази машина.

• 2

Публикувано изображение

Teamwork in WoT is not bad, expecting it, however - is

#13 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 30 юни 2014 - 09:35

Ако ревете за ММ-то на Т-25 си купете самурая Чи-Ну-Кай, да се радвате когато има и друга петица във вашия отбор :)

• 2

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#14 Gecata

Gecata

Пловдив е само Черно-Бял

• Танкист
  • 882 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 30 юни 2014 - 09:38

Ако ревете за ММ-то на Т-25 си купете самурая Чи-Ну-Кай, да се радвате когато има и друга петица във вашия отбор :)

100% вярно! 

• 0

Публикувано изображение

#15 falcon_96

falcon_96

trigger happy

• Танкиcт
  • 1238 Мнения:

Публикувано 31 юли 2014 - 19:52

Имам въпрос относно екипажа,правилно ли съм избрал кои умения да тренирам?

Командир:1.Лампа(100%) 2.Разузнавач(100%) 3.Специалист по всичко(88%)

Мерач:1.Снайперист(100%) 2.Прицелна стрелба(100%) 3.Ремонт(88%)

Шофьор:1.Оф-роуд шофиране(100%) 2.Плавен ход(100%) 3.Амбриаж(88%)

Радист: 1.Радио прихващане(100%) 2.Ремонт(100%) 3.Ретранслатор(88%)

Пълнач: 1.Ремонт(100%) 2.Отчаян(100%) 3.Камуфлаж(88%)

Питам защото се чудя дали ако сложа БиА на мястото на някое от 100% уменията танка ще се държи по-добре от колкото с тези,екипажът е трениран за Пантера,която обаче не смятам да взимам скоро.

• 0

[color=#0000ff;][font="georgia, serif;"]Change is inevitable. All you can do is make sure it happens in your favor.Публикувано изображение[/color][/font]

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни