Към съдържанието

Снимка

Линия на Т57 Heavy :Т49 vs T69

• Влезте в профила си за да пишете
33 отговора на тази тема

#1 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 30 ноември 2014 - 20:46

Ако може да кажете ,от коя линия сте минали и коя Ви е била по-удобна.

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Публикувано изображение

#2 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 01 декември 2014 - 08:52

Много интересно, никой не е писал мнение по един толкова отворен въпрос, може би всички се притесняват, че каквото и мнение да изкажат.. другите ще ги нахранят мощно и в крайна сметка ще се стигне до обиди, нападки и евентуален бан... аз ще поема този риск ::)

Въпреки, че много хора не харесват оригиналната линия на T57 - Т71/T69/T54E1.. за мен си остава една от любимите. Т71 и Т69 продължават да ми бъдат в гаража с добър екипаж и от време на време се подигравам с лошите..

Още преди да вкарат в играта Булдога и T49, аз си харесвах Chaffee-то, не беше нищо особено като статистика, но беше ОК. Сега и Т37 е ОК, нищо повече.

И двете линии са специфични и "правилен" отговор няма.

Единственото, с което няма да сбъркаш е, като пуснат тестовия да влезнеш и да направиш 5-6 игри със всеки танк от линиите.

• 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#3 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 01 декември 2014 - 09:38

Ако си добър с барабана - Т69. Също така, ако преобучаваш със сребро, то пак Т69 е по-добре, защото ще загубиш по-малко опит като преобучиш за 9-ката. Минуса на Т69 е честата употреба на златни.. докато с фугасницата на Т49 не ти трябват.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#4 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 10:51

Просто зависи как и къде ще го гриндиш.

Т37 - Т21

Еднакъв дпм, еднакъв ММ. По-лесно е да го изгриндиш в УР, а там Т37 е по-полезен заради по-голямото пробитие и по-високата скорост.

T71 - M41 Walker Bulldog

Т71 е чист скаут и е по-лесно да го караш в  рандома от маскировка. Камофактора му е несравним с М41 заради размера.

М41 заради скороста и дпм-а е по-лесно да го изгриндиш в отборни, а там освен скаут може да го играеш сериозен дамагер.

Т49 - Т69

ЛТ срещу СТ. В рандома Т49 му е по-сложно заради по-високия ММ ... трудно е да го играеш чист скаут щото в повечето случаи в отборите има СТ които могат да играят като скаут+дамагер по-ефективно. Заради фугасницата танка е много специфичен за игра и понякога ще си по ефективен като чист дамагер... Ru251 е олицетворение на нормален скаут с който можеш да си позволиш да направиш каквото ти хрумне има си скорост, маневреност, маскировка, пробивност и дпм... Т49 не баш :) Съответно в отборни и УР Т49 може да много по-ефективен отколкото в рандома.

Т69 е наобратното... в отборни и УР вече не е най-ефективното СТ - дамагер. Става за подръжка на ТТ, но ЛТ които се ползват също стават, а Т69 заради ниската скорост не може да играе скаут и да конкуретен на ЛТ. Доста играчи твърдят, че понеже го играят чисто на кумулативи е много скъп за употреба.

Мое мнение....

А Т57 Heavy що ти е ? :)

• 0

#5 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 11:10

Зависи от играча.

9 от 10 играчи са минали през Т69, просто защото Т49 го нямаше. И не вярвам някой да съжалява, защото Т69 е един отличен танк, който налива много, играе се сравнително лесно и е удоволствие. Вярно е,че след последните нърфове се налага да се играе на злато по-често, но пък прави добри пари, така че, ако те бива, не е проблем.

Линията на Т49 е скаутска, нищо общо няма с последващите бавни средни и тежки барабани. Ако искаш да си по-добре подготвен за Т57Х, тази линия не е подходяща.

Но самата линия също е много приятна за игра, Т37, Булдог, Т49 са все ОП танкове в момента.

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#6 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 11:55

Аз не бих могъл да изгриндя 190к опит с Т49. Това е може би най-смотания скаут в момента в играта, нетърпим е, поне за мен. Иначе Чаршафито, Т37 и Булдога са чувдствително по-добри от представителите на другата линия. М7 е меко казано неприятен, Т21 е хубав, но е по-едър, малко по-бавен и с по-лошо оръдие. При Т71 може да е конфликтно за някои, но предвид това, че е скаут и се играе като такъв, не мога да приема наличие на барабан.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#7 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 13:11

T71 - M41 Walker Bulldog

Т71 е чист скаут и е по-лесно да го караш в  рандома от маскировка. Камофактора му е несравним с М41 заради размера.

Т49 - Т69

ЛТ срещу СТ. В рандома Т49 му е по-сложно заради по-високия ММ 

Тия камота са балансираш параметър, нямат нищо общо с размерите..

А за ММ-то на 8-ците - ММ-то е еднакво. + това с десетки е по-лесно със скаута ако питаш мен :) 

• 0

Публикувано изображение

#8 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 13:15

Размерите имат значение, в случай че храста е по - малък от Булдога :D

Иначе ММ за Т49 е 9, 10, 11, a зa T69 e 8, 9, 10.. което си е разлика..

• 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

#9 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 13:32

бай петко както Гризу ти е казал не си прав :) Въпреки че и двете са ЛТ на т71 са му сложили по-голям камо фактор и заради размера си може да употребява много повече храсти  ...съответно Булдога го светят по-отдалече.

Колкто до 8-ците може и да има хора на които да им е по лесно в рандома да карат Т49 ок. За мен танка заради пушката си е много специфичен. Ако в една игра има Ру251 и батчат спокойно можеш да кажеш, че ру-то трябва да е светляка който да лети по картата, да свети и да троли да дебне еденични цели и да дава дмг, а когато имаш Т49 и батчат според мен батчата ще се справи по-добре в тази роля.

Та затова според мен ще е по-лесно т71 и т69 да се играят рандом, а булдог и Т49 в роти и отборни. Иначе нищо не пречи на хората да постигат добри резултати и на обратното на това което аз казвам :) така или иначе резултата накрая е един и същ - Т57.

• 0

#10 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 14:20

Говорим за камо фактор бе хора, не за храсти.. Даже и по-висок може да е за булдога с оглед по-големите размери. Надали ВГ ще експериментират с различен от на Т71 де, но не се знае. А за ММ си прав, но и двата танка срещат 10-ки. Аз няма да играя Т49, но чувам че си е фън-че.

• 0

Публикувано изображение

#11 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 14:25

M41 Walker Bulldog

[color=rgb(51,51,51);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;]camo level stationary[/color]

14.25

[color=rgb(51,51,51);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;]camo level on the move[/color]

14.25

[color=rgb(51,51,51);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;]camo level after shot[/color]

3.33

T71 

[color=rgb(51,51,51);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;]camo level stationary[/color]

14.08

[color=rgb(51,51,51);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;]camo level on the move[/color]

14.08

[color=rgb(51,51,51);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;]camo level after shot[/color]

3.48

Eдит: това са базови стойности - без бои, екипаж и други екстри

Този пост е редактиран от ELMAtAd0R: 01 декември 2014 - 14:26

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#12 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 14:37

Ето какъв съм ... идиот а :)

Както и да е все още държа на мнението си, че заради малките си размери Т71 е много по ефективен като се играе от маскировка. Дори ще добавя, че заради това че има 1 човек по-малко катеренето на умение маскировка на 1 човек от екипажа дава по-голяма добавка. А поради това, че дава малко дмг сравнение с Булдога е по-ефективно да се кара в рандома.

:)

• 0

#13 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 14:46

Не съм казал, че бай Петко е в грешка, Булдога може да има по - добър рейтинг, въпроса със спотването също минава и през друго нещо, на всеки танк има няколко точки(5 или 6?), които ако противника ги засече.. светва танка, така че по - големите размери на машината водят до по - голям потенциален шанс да те видят..

• 0

#14 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 14:59

Не съм казал, че бай Петко е в грешка, Булдога може да има по - добър рейтинг, въпроса със спотването също минава и през друго нещо, на всеки танк има няколко точки(5 или 6?), които ако противника ги засече.. светва танка, така че по - големите размери на машината водят до по - голям потенциален шанс да те видят..

Така е, при това доколкото се сещам една от точките е командирския люк, но все пак не вярвам разликата да е драстична и това да е основен фактор за избора на единия танк пред другия.

• 0

Публикувано изображение

#15 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 01 декември 2014 - 15:35

Говорим за камо фактор бе хора, не за храсти.. Даже и по-висок може да е за булдога с оглед по-големите размери. Надали ВГ ще експериментират с различен от на Т71 де, но не се знае. А за ММ си прав, но и двата танка срещат 10-ки. Аз няма да играя Т49, но чувам че си е фън-че.

Аз играя с него. Много забавен танк. Макар че е специфичен.

Зареждаш злато, отиваш там, където се очаква да дойде тяхното 13-90 и се спотаяваш..... появява се той, ти му скачаш в близък бой при първа възможност, хващаш го на автоматичен, налиташ му на близо и бум..... няма 13-90 :)

Ама трябва да си в близък бой, че пропуснеш ли, след това трябва много бързо да бягаш, щото зарежда 20 сек.

С това танкче, странично на злато, на ИС-7 му направих 900 щета. Челно му правя по 200-300.

Изобщо, ако успееш да фланкнеш и да ги стреляш странично и от зад, много щета прави. Но ВИНАГИ трябва да си готов да побегнеш и да се скриеш след изстрел, щото зарежда цяла вечност, а като гръмнеш светиш като коледна елха....

Този пост е редактиран от bggeneral: 01 декември 2014 - 15:38

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни