Към съдържанието

Снимка

Питане за spot

• Влезте в профила си за да пишете
25 отговора на тази тема

#16 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6872 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2014 - 21:41

Колко тромаво ?

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#17 iwwm

iwwm
  • Tанкист
  • 78 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2014 - 00:47

колко тромаво ли.... ами докато се наведа, и охлюва се шмугне в храстите.... ;)

• 1

#18 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 29 ноември 2014 - 19:04

Aми кампиш и снайпиш от задна линия, ако намажеш нещо ще е добре, ако те спотнат - брой се за умрял. С топовото оръдие Емил маже, зида, шпаклова всякакви танкове, мноого е приятно да оджасаш някой с голямата лопата.

• 0

#19 Tsetso

Tsetso
  • Tанкист
  • 99 Мнения:
  • Клан:BGPZB

Публикувано 31 юли 2015 - 11:09

Търсиш дистанция и хълм, разчиташ на камуфлажа и храстите. Опрели ли до собствен спот ще ти е по-трудно, нърфнаха им видимостта. Стреляш по засветена цел и се изтегляш. По цялата линя се играе така, само wt e 100 е малко различен. СТ Емил е доста приятна машина, но не се играе соло.
  • 0

#20 bgzerstorer

bgzerstorer
  • Нoвобранец
  • 6 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2015 - 23:26

Здравейте . Извинявам се , че пиша в чужда тема . Имах подобна ситуация , но с друга машина . Матилда Блек Принс , екипаж на 100 процента , с бинокъл , мрежа , неподвижна , зад храсти . Теоретично 450 м обзор. Получавам 

попадение от Су 85 , в обзора ми няма вражески танкове . Почвам да дърпам назад , но Су-то ме гръмна с още 2 изстрела. После гледах , обзора му е 280 м . С бинокъл , екипаж , мрежа и камуфлаж колко може да му е обзора , та да не успея да го видя ? Съжалявам че , не направих риплей . 

• 0

#21 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 13 октомври 2015 - 23:59

Aми су-то е с голямо камо отделно може някой друг да те е светнал.

• 0

#22 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 15 октомври 2015 - 15:55

екипаж на 100 процента

разбирам , че нямаш лампа, т.е. не знаеш дали друг танк с по-добър обзор и по-добро камо не те е светнал въобще без да разбереш.

А има и друга възможност  (по-малко вероятна)- артилериите ако нямат видими цели обичат да засират често използвани храсти на сляпо, ей така, за всеки случай.....

• 0

#23 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2015 - 16:40

Вторият и последващите изстрели са били най-вероятно "на тъмно" (по предполагаемата ти позиция). Иначе няколко важни неща за спота- тежките танкове са с най-нисък камуфлаж и са сред машините с най-нисък обзор. Разрушителите (ТД-та) са с едни от най-високите камуфлажи. Съвсем нормално е той да те стреля без да можеш да го спотнеш от разстояние над 250 метра при положение, че е бил и той с мрежа и зад храст. КОлкото до това кой кого е спотнал трудно мога да ти кажа от споделеното от теб, но най-вероятно те  е светнал някой друг а тд-то е дало изстрела. 

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#24 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2015 - 18:22

Да със сигурност те е спотнал някой натокан със скилове и модове спотър и хевито е имало изстрели към теб , а спотъра зад някой храст си е траел и е гледал как те бият :) Поне покажи мястото на картата да се разбере зад кой точно храст си се скрил и къде е било хевито и може да се помогне по точно.

• 0

#25 bgzerstorer

bgzerstorer
  • Нoвобранец
  • 6 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2015 - 21:14

Здравейте . Да , нямам лампа , екипажа на блек принса скоро стана на 100 % , и тепърва започва да развива 1 скил камуфлаж. Картата - Огнена дъга , базата с ж.п. линията отдясно . Аз бях в поредицата храсталаци дето са покрай шосето отляво на базата , на около 100-150 метра напред . И благодаря за отговорите .  :) Играта е доста по-различна от Ил 2 щурмовик ,  който дълги години практикувах , и всички съвети са ми добре дошли .

• 0

#26 Stranger57

Stranger57
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 13 май 2017 - 13:26

Вторият и последващите изстрели са били най-вероятно "на тъмно" (по предполагаемата ти позиция). Иначе няколко важни неща за спота- тежките танкове са с най-нисък камуфлаж и са сред машините с най-нисък обзор. Разрушителите (ТД-та) са с едни от най-високите камуфлажи. Съвсем нормално е той да те стреля без да можеш да го спотнеш от разстояние над 250 метра при положение, че е бил и той с мрежа и зад храст. КОлкото до това кой кого е спотнал трудно мога да ти кажа от споделеното от теб, но най-вероятно те  е светнал някой друг а тд-то е дало изстрела. 

Често ползвам изстрел "на тъмно" и доста пъти нанасям щети или унищожавам противника.

Когато имам видимост запомням къде е бил и се опитвам аз да не мърдам и стрелям там толкова пъти колкото реша. Ако ми светне лапата или ме тресне някой, естествено се местя.

Когато нямам видимост - стоя по-назад зад храст или дърво и виждам само листа пред мен. Тогавам запомням пак къде е бил противника по мястото в моите "листа и клони" и пак същото...

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни