Към съдържанието

Снимка

Питане за spot

• Влезте в профила си за да пишете
25 отговора на тази тема

#1 iwwm

iwwm
  • Tанкист
  • 78 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2014 - 22:26

Ситуацията е следната - аз съм с ТД "Глупавия Емил", срещу мен е някакъв тежък танк, не обърнах внимание точни какъв. Между нас са няколко скали и 1-2 хълмчета. Видях къде зад кои скали се скри и толкова. След това той започна да ме стреля, а аз даже не мога да го видя. И естествено ме утрепа. Защо така, какво става и аз какво не съм направил та се получи такова положение.

• 0

#2 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2014 - 22:37

1) Някой те е светил и ти си бил на открити 2) Бил си на открито той се е доближавал до храстите светвал те е и след това се е дърпал (май беше 15м.) зад храстите и затова ти не си го видял.

Нека по-опитните кажат,тъй като не съм сигурен.

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Публикувано изображение

#3 gerg

gerg

Ram II rules!

• Танкист
  • 718 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2014 - 22:38

Или има по-голям обзор от теб, или това е поредният феил на спот системата...

• 0

Публикувано изображение

#4 iwwm

iwwm
  • Tанкист
  • 78 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2014 - 22:46

за съжаление не обърнах внимание точно какъв беше танка, /нещо по спомен като че ли беше някой от ИС-овете/  беше 7-8 ниво, не по-високо и не по-ниско, в играта бяхме само такива.

• 0

#5 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1066 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2014 - 22:53

за съжаление не обърнах внимание точно какъв беше танка, /нещо по спомен като че ли беше някой от ИС-овете/  беше 7-8 ниво, не по-високо и не по-ниско, в играта бяхме само такива.

Емил е труден за откриване танк!Кажи какви умения имаш на него-лампа?Имаш ли маскировка-мрежа,окраска?Имаш ли оптика или бинокъл?Но от това което казваш ако не си мръднал с танка не трябва да те види!

• 0

#6 iwwm

iwwm
  • Tанкист
  • 78 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2014 - 23:01

На Емила имам само оптика. Седях неподвижен. Вярно че пред мен имаше само някакви мизерни 1-2 храста.

Та като допълнително питане е какво да правя в такива случай - Емила е достатъчно бавен и незнам разумно ли е да бягам някъде съвсем на открито?

• 0

#7 PsychoBG

PsychoBG
  • Tанкист
  • 35 Мнения:
  • Клан:L-FEW

Публикувано 27 ноември 2014 - 23:07

Емил е труден за откриване танк!Кажи какви умения имаш на него-лампа?Имаш ли маскировка-мрежа,окраска?Имаш ли оптика или бинокъл?Но от това което казваш ако не си мръднал с танка не трябва да те види!

Толкова е труден за откриване че има най-ниският камуфлажен рейтинг от всички 7 tier TD-та.

• 0

Публикувано изображение

#8 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2014 - 23:12

На Емила имам само оптика. Седях неподвижен. Вярно че пред мен имаше само някакви мизерни 1-2 храста.

Та като допълнително питане е какво да правя в такива случай - Емила е достатъчно бавен и незнам разумно ли е да бягам някъде съвсем на открито?

Зависи от противниците и дали имаш спотъри,но като цяло гледай места,където можеш да  си ползваш депресия и алфата си.(демек не е много препоръчително,поне според мен)

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Публикувано изображение

#9 iwwm

iwwm
  • Tанкист
  • 78 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2014 - 23:53

Като цяло мнението ми е че по-смотано дърво от Глупавия Емил няма! бавен, тромав, тъп и т.н.... Та се чудя /ако някой може да ми каже/, ако го продам това тъпо дърво и си купя обратно Nashorn-a, дали като играя, опита който се натрупа ще мога да го използвам за отктриването на следващото пушкало, или всичко трябва да го направя с Емилчото?

• 0

#10 Flatline

Flatline
  • Tанкист
  • 363 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2014 - 02:39

Може със злато. Фармиш боен опит с носорога и после го превръщаш в свободен такъв, с който си купуваш Борсига. Ако не те устройва, ще ти се наложи да поиграеш с Емила.

И не е глупавия Емил, а упорития Емил.  :P

• 0

#11 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2969 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2014 - 08:14

Дай риплей и веднага ще ти кажем. Иначе Щурера е страхотно танкче, стига сте го обуждали! 

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#12 gerg

gerg

Ram II rules!

• Танкист
  • 718 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2014 - 09:45

Въпреки че не съм играл с ТДта мога да кажа, че Емил е много добра машина, съдейки по това колко поражения ми нанася и скорострелноста, но за сметка на това се дупчи като сирене.

Моят съвет е да пробваш други тактики докато не откриеш коя ти пасва идеално. :)

• 0

Публикувано изображение

#13 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4308 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2014 - 11:51

Емилчето е с по-добър обзор от ИС и ИС3. Ако си бил зад храст и неподвижен, вероятно някой друг те е светил.

А иначе в топов вариант, това танкче се играе с кеф. :)

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#14 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2014 - 11:59

Както написаха по-горе, риплей си трябва.

• 0

#15 iwwm

iwwm
  • Tанкист
  • 78 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2014 - 21:19

Риплей нямам, не се пазят или май се пази само последния. Както и да е. Кажете как правилно се играе с тромаво оръдие, защото направо полудявам с него.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни