Към съдържанието

Снимка

Е-25 или T26E4 SuperPershing за Moneymaker?

помощ

• Влезте в профила си за да пишете
58 отговора на тази тема

#46 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 24 ноември 2014 - 18:48

Еми не съм сигурен, ама май трябва да се чувстваш на 50% виновен за бана на Енигма, аз поемам другите 50 :D Иначе, няма точен отговор.. ако поставим нещата във вакуум, при абсолютно еднакви дмг и бонуси от спотване да речем.. 8цата ще изкара повече.. друг е въпроса, кой танк умееш и кой ти харесва.
  • 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#47 112-189

112-189
  • Banned
  • 161 Мнения:

Публикувано 24 ноември 2014 - 19:31

Здравейте пред дилемата съм Е-25 или T26E4 SuperPershing за Moneymaker?

Нямам нито една от двете машини и ще коменирам на базата на това, което съм виждал в играта.

"Хлебарката" е машина изискваща много движение и бързи реакции. Играта и най-често се състои (това, което съм виждал) в бързо влизане "в клинч" и унищожаване на противника със суперскорострелното си оръдие. Лично на мен, стила на игра на "хлебарката" не ми допада и затова бих заложил на "пършевицата", която носи и на бой.

#48 PepsteraBG

PepsteraBG

Паразит

• Танкист
  • 750 Мнения:

Публикувано 24 ноември 2014 - 19:36

Всеки сам е виновен за действията си  :)

Просто съм изгледал много клипове (включително твойте :D ),риплеи и тн. танка изглежда мега забавния за игра.Имам доста приятели с Пършинги,който само го хранят,че не струва за нищо и тн. не съм гледал никакъв гемплай с 

Еми не съм сигурен, ама май трябва да се чувстваш на 50% виновен за бана на Енигма, аз поемам другите 50 :D Иначе, няма точен отговор.. ако поставим нещата във вакуум, при абсолютно еднакви дмг и бонуси от спотване да речем.. 8цата ще изкара повече.. друг е въпроса, кой танк умееш и кой ти харесва.

него (лек намек  :lol: )

• 0

[color=rgb(0,0,0);]► Everybody who plays better than me is a cheater.[/color][color=rgb(0,0,0);font-size:20px;]► Everybody who plays worse than me is a noob.[/color][color=rgb(0,0,0);]► Everybody who agrees with me is my friend[/color][color=rgb(0,0,0);].[/color]  :Smile_trollface-3:

Публикувано изображение

#49 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 24 ноември 2014 - 19:39

Всеки сам е виновен за действията си  :)

Просто съм изгледал много клипове (включително твойте :D ),риплеи и тн. танка изглежда мега забавния за игра.Имам доста приятели с Пършинги,който само го хранят,че не струва за нищо и тн. не съм гледал никакъв гемплай с 

него (лек намек  :lol: )

Свали си риплея дето постнах на предната страница, 3к дмг.. академично.. без напрежение.

• 0

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#50 skyliengtr92

skyliengtr92
  • Танкиcт
  • 1429 Мнения:

Публикувано 24 ноември 2014 - 22:46

СП съм го играл в на приятел акаунта , единствено което не ми хареса в него е ,че е бавен . Е25 съм я играл на тестовия хубав танк е но зависи много и на каква карта го играеш защото , сп може на всички карти да го играеш без проблем , а е25 на градска се играе като светулка или медиум .

Естествено , че с СП ще вадиш повече пари с малко напрежение , а това кой ще ти допадне повече най-добре като пуснат тестови на 0.9.5 да ги пробваш там , аз мисля да си взема cy-122-44 както е показал колко вади shearerbg за да си дигна екипажа на 268 .

Ето и от мен с ис-6 последната ми битка с него която съм направил , ис-6 също има малка пробивност както сп но всичко зависи как го играеш .Даже съм използвал златни патрони на края да се чудя защо ..

http://wotreplays.co...te/1366158#self

Този пост е редактиран от skyliengtr92: 24 ноември 2014 - 22:50

• 0

Публикувано изображение

#51 mpmp

mpmp
  • Танков Ас
  • 682 Мнения:

Публикувано 25 ноември 2014 - 00:52

.

Този пост е редактиран от mpmp: 10 април 2015 - 17:36

• 1
Публикувано изображение

#52 t0d0

t0d0
  • Нoвобранец
  • 14 Мнения:
  • Клан:TAHK

Публикувано 26 ноември 2014 - 02:13

По вадене на пари:

e25 < su-122-44 < SP < Is6

По удовоствие от игра:

SP < su-122-44 < Is6 < e25

Имам почти всички прем. танкове, най си е забавно с е25 или FCM-50t, но и най-трудно за игра с тях.

За ценовата граница от 55лв. - СП си е най-добър за вадене на пари, но според мен си събери още 30лв и да вземи или Lowe или T-34.

• 0

#53 Flatline

Flatline
  • Tанкист
  • 363 Мнения:

Публикувано 26 ноември 2014 - 02:56

От прочетеното в официалния форум останах с впечатление, че мнозинството смята Jagdtiger 88 за най-доходоносен. 

• 0

#54 PsychoBG

PsychoBG
  • Tанкист
  • 35 Мнения:
  • Клан:L-FEW

Публикувано 26 ноември 2014 - 05:52

TOG II* за максимално удоволствие.

• 0

Публикувано изображение

#55 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 26 ноември 2014 - 08:21

От прочетеното в официалния форум останах с впечатление, че мнозинството смята Jagdtiger 88 за най-доходоносен. 

Стига играча да може да играе ТД-та без купол.

• 0

#56 t0d0

t0d0
  • Нoвобранец
  • 14 Мнения:
  • Клан:TAHK

Публикувано 26 ноември 2014 - 11:39

Да, 8.8 прави най-много пари, но лично на мен ми е най-тегаво да играя с него, ето един сайт в който се води статистика кой танк колко пари прави: http://goo.gl/ai55b.

• 0

#57 PepsteraBG

PepsteraBG

Паразит

• Танкист
  • 750 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2014 - 22:50

Харесва ми как обясних,че съм пред дилема на 2 танка и че други танкове не ме интересуват,но някой хора си пишат без да четат  ::)

• 0

[color=rgb(0,0,0);]► Everybody who plays better than me is a cheater.[/color][color=rgb(0,0,0);font-size:20px;]► Everybody who plays worse than me is a noob.[/color][color=rgb(0,0,0);]► Everybody who agrees with me is my friend[/color][color=rgb(0,0,0);].[/color]  :Smile_trollface-3:

Публикувано изображение

#58 PepsteraBG

PepsteraBG

Паразит

• Танкист
  • 750 Мнения:

Публикувано 29 декември 2014 - 23:49

Ако някой се интересува (едва ли има такъв ама да си кажа :D ) спечелих едно ЕСЛ и си купих ФЦМ  :P

п.с. Много съм доволен от него  ::)

• 0

Публикувано изображение

#59 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2799 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 04 януари 2015 - 20:27

Е-25 е повече фън защото е много по-бърз иначе за кредити може и СП да се вади повече незнам аз почти не го играя него много ми е бавен и муден 

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни