Към съдържанието

Снимка

Резюме на съветските танкове

• Влезте в профила си за да пишете
23 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2014 - 09:58

Публикувано изображение

СССР: Суровата сила

Съветските танкове въплъщават идеята за машини, имащи здрава броня и носещи големи оръдия. Тежките съветски танкове са всъщност именно това: здраво бронирани машини, с яки оръдия (голяма алфа). В резултат на това нацията е считана за най-подходяща за новобранците в играта. Отрицателните страни на съветските танкове са бавното презареждане и прицелване, както и ниска точност.

Публикувано изображение Съветските тежки танкове: са най-подходящи за първата линия на атаката. Тези машини поемат доста от противниковия огън, благодарение на добрата си броня и многото жизнени точки (HP). Допълнително, руските тежки танкове са оборудвани с доста добри оръдия, способни да нанесат огромни поражения. Слабите им страни са ниската подвижност, бавно скорострелност и слаба точност.

Публикувано изображениеСъветските средни танкове: са доста подвижни, дори за стандартите на средните танкове. Тези машини могат да изпълнят различни роли на бойното поле, благодарение на добрата си скорост, маневреност и приличните си оръдия. Негативните им страни са слабата броня на купола и липсата на депресия на оръдието.

Публикувано изображениеСъветските леки танкове: много от тях са сред най-бързите леки машини в играта. Едно от уникалните им качества е малкият размер, което ги прави идеални за разузнаване (скаути), както пасивни така и активни. Пораженията им срещу по-високо ниво танкове са доста слаби, затова ролята им на скаути в тези битки е основна.

Публикувано изображениеСъветските танкови разрушители: нанасят масивни поражения. Тези зверове, предвидени предимно за съпортващи танкове са способни да нанесат огромни щети по враговете си. Съветското технологично дърво предлага два вида разрушители: първите са по-мобилни и разполагат с добър DPM (damage per minute), докато вторите имат невероятна алфа. И двете линии нямат оръдейни кули, което прави фокусирането от един врага на друг по-трудно и се налага завъртане на самата машина. Друга негативна черта при съветските разрушители е слабата броня, което води до лесно разрушение, ако бъдат забелязани. 

Публикувано изображение Съветската артилерия: е общо казано балансирана откъм точност и поражения във всичките си нива. Все пак на по-високите нива алфата взима превес над точността. Високите нива съветски артилерии разполагат с висока дъга при стрелба, което позволява да уцелват криещи се противници зад по-големи обекти. 

[color=#ff0000;]Темата е превод от официалната страница. Ако WG са допуснали грешки, давайте да ги отстраняваме :)[/color]

• 4

#2 Foool

Foool

Вожда на доматите

• Танкист
  • 497 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2014 - 12:27

Ако може една маааалка поправка за артилериите. Траекторията на снаряда е много ниска и НЕ могат на бият зад големи обекти, според мен малко си ги объркал с тези на британците където също намерих грешки (80% от тях не могат да покрият цялата карта)
  • 0

Публикувано изображение

#3 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2014 - 12:36

Ако може една маааалка поправка за артилериите. Траекторията на снаряда е много ниска и НЕ могат на бият зад големи обекти, според мен малко си ги объркал с тези на британците където също намерих грешки (80% от тях не могат да покрият цялата карта)

Soviet SPGs: in general, Soviet SPGs retain a well balance between accuracy and damage potential through most of the tiers. However, high-tier vehicles tend to shift more towards greater alpha damage. Most Soviet SPGs also distinguish themselves by sporting a high firing arc – this means that their shells rise relatively high in the air and then fall on the target. This means that in many cases, they can hit an enemy hiding behind relatively big forms of cover.

Така пише в официалната страница, материалите са взети оттам. [color=#ff0000;]Може и да има грешки, ще поправям, при такива[/color] :)

• 0

#4 sickmind79

sickmind79
  • Танкист
  • 550 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 07 ноември 2014 - 12:56

Руските медиуми може да имат своите недостатъци , но слаба броня на купола не е един от тях.Съгласен съм че така пише в официалната страница , но според мене ако ще правиш такива теми , то най-добре да редактираш местата където според тебе инфото е остаряло.

• 1

Публикувано изображение

#5 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2014 - 12:59

Темите им са пресни. 100% знаех, че няма да е пълно инфото, затова ги пуснах, да видим колко вярно са си оценили машините и евентуално да стане дискусия с играчите, които имат поглед върху неправдите, написани от WG

• 0

#6 towito99

towito99
  • Tанкист
  • 51 Мнения:
  • Клан:F0RC3

Публикувано 07 ноември 2014 - 13:15

Аз, мисля че предимството на 10ката руско арти е бързото  презареждане.Поправете ме, ако бъркам.

• 0

#7 sickmind79

sickmind79
  • Танкист
  • 550 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 07 ноември 2014 - 13:45

Аз, мисля че предимството на 10ката руско арти е бързото  презареждане.Поправете ме, ако бъркам.

Тук става въпрос за обобщена информация за цялото дърво , а не за всеки тиер по отделно.

• 0

Публикувано изображение

#8 Foool

Foool

Вожда на доматите

• Танкист
  • 497 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2014 - 13:45

Презареждате,точност,мобилност е за 261, но като цяло става на въпрос за всичките артилерии който са характерни с точноста и високата скорост на снаряда
  • 0

Публикувано изображение

#9 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2014 - 13:56

Или обощено казано за мен са най-напомпаните машини като цяло.(Разбира се не броя барабаните)

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Публикувано изображение

#10 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2338 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2014 - 16:19

Аз не бих казал "най-напомпаните", а по-скоро че са танковете с най-ниски изисквания за уменията на играча и познанията му за играта. Като това не важи за линията, водеща до Обект 263.

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#11 Lemo

Lemo

Субодай Багатур

• Танкиcт
  • 1025 Мнения:

Публикувано 09 ноември 2014 - 00:52

Прав си по твоя начин звучи с една идея повече нежност:D

• 0

"Гвардията умира,но не се предава!"
Публикувано изображение

#12 LieutGruber_BG

LieutGruber_BG
  • Tанкист
  • 126 Мнения:

Публикувано 21 ноември 2014 - 00:32

ИС-4 и ИС-7 плюсове и минуси кой е по-добър?Новобранец съм  ;)

• 0

#13 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7497 Мнения:

Публикувано 21 ноември 2014 - 01:04

И двата...

ИС-4 е по-брониран,с по-точна пушка,но вкарва по-малък демидж...

ИС-7 е също добре брониран,баунсва порядъчно,с по-мощна и леко неточна пушка,за сметка на по-големия демидж за брой изстрел...

• 0

signature.png

#14 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 21 ноември 2014 - 08:54

ИС-7 е офанзивен танк. Справя се по-добре в движение. ИС-4 е за защита.

• 1
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#15 LieutGruber_BG

LieutGruber_BG
  • Tанкист
  • 126 Мнения:

Публикувано 21 ноември 2014 - 18:39

Мерси, ще развивам и двата танка.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни