Към съдържанието

Снимка

SU-122A

• Влезте в профила си за да пишете
43 отговора на тази тема

#31 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:
  • Клан:SYABG

Публикувано 12 май 2016 - 14:28

Тоя нацист британски артита няма. Има 3 немски на кръст, с които дори не е играл достатъчно, за да може да се прави на велик, а онези преди въпросните немски ги е отключил с обмяна на опит с парите на мама и тати. А аз с 10-ки не играя, защото какъвто и резултат да направиш, после все си на минус сребро, дори и с премиум. Така беше в началото, когато стигнах до 10-ка, така е и до ден днешен. Затова и ѝ набих шута на 10-ката, а сега се развивам най-много до 8-ца. Само за руската артилерия ще направя изключение и ще я запазя.

А това предизвикателство, за което говориш, може да стане само с две еднакви гаубици, защото много добре знаеш, че от гаубица до гаубица има огромна разлика. Хумелът се прицелва по-бързо и по-бързо зарежда от руската, примерно, но британското ФВ 304 го прави за смях в много други отношения - по-бързо е, по-бързо презарежда и се прицелва и може дори да убиеш някого с блъскане, да не говорим, че може да служи и за спотър, когато се наложи. Докато Хумелът е толкова бавен и тромав, че ще го задмина дори ако сляза да бутам ФВ-то.

Освен това истинският артилерист не се измерва с щетите - тях и най-големият бот може да ги направи, а с това какво успява да прави при невъзможни шансове. Ако успея да си намеря из стотиците ДВД-та с игри къде съм затирил един риплей, ще ти покажа какво е артилерист - да убиеш скрило се КВ-1 на Кампиновка зад сграда в долната лява част на картата въпреки, че привидно няма как да го думнеш там, а аз го думнах и спечелихме играта. При това с Грил - тогава още не бях тръгнал по британската линия.

• 0

Публикувано изображение

#32 s7alker

s7alker
  • Tанкист
  • 181 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 14:40

И един мармот зави KVто с целофан  :D

• 0

[color=#ff0000;]домат[/color]

#33 pigbird

pigbird
  • Tанкист
  • 157 Мнения:
  • Клан:-BSL-

Публикувано 12 май 2016 - 15:33

Освен това истинският артилерист не се измерва с щетите - тях и най-големият бот може да ги направи
- може, но в една битки на 100 (или хайде - в една от 15). 

Важно е да можеш в почти всяка битка да си фактор с артилерията... Защото ако в тази твоя битка си убил КВ-1 скрито и сте спечелили...но си направил 500 щета, а друго арти е загинало ...но с 2500... кой според теб е играл по-добре и е допринесъл повече...

• 0

#34 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 17:14

Охи колко ти е авераге дмж с тас артилерия ?
  • 0

#35 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 17:19

каф ти е ника в играта? охио

• 0

#36 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 20:46

Е, то е ясно, че не стоя и не си чешам ташаците. Видя ли червено, изчаквам кръгчето да се свие и... става ей това:

Публикувано изображение

И разбрах защо се казват СУ-та тия гаубици. Не, щот' са самоходни установки. "СУ" означава "Серийный убийца". :D

И един мармот зави KVто с целофан  :D

"Станиол", а не "целофан". :P

• 0

Публикувано изображение

#37 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 21:09

Абе момче що не се занимаваш с друго ! Какъв ти е проблема с артитата ?? От доста време WG ги човъркат та ти ли ще ги оправиш !!

• 0

#38 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 21:12

Абе момче що не се занимаваш с друго ! Какъв ти е проблема с артитата ?? От доста време WG ги човъркат та ти ли ще ги оправиш !!

Научи се да четеш! Аз проблем нямам с артитата - аз ИГРАЯ с артита! Тамън преди 15 мин. се облажих с 4 убийства и почти 2000 опит с арти. :D

• 0

Публикувано изображение

#39 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 21:43

На толкоз години може и да съм забравил  :)

• 0

#40 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 982 Мнения:

Публикувано 05 декември 2016 - 23:50

Тая арта е боклук. Рядко цели но пък ако уцели...:

037647199-big.jpg?r=0

• 0

#41 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1665 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 23 юни 2017 - 21:20

С такъв екипаж да направя Голям калибър ... си е чиста проба късмет :)

http://wotreplays.co...e/3666119#stats

X8zReBHoQe2dvDoTiQTI5g.png

• 0

Публикувано изображение

#42 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1665 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2018 - 22:22

След финалния изстрел гледах така:  :huh:  :o  :blink:    :lol:  :lol:  Първата ми арта с втора марка. :)

http://wotreplays.eu...e/4145640#stats

jamC_XsSSKuKBJtbRuK_zA.png

• 0

Публикувано изображение

#43 Mu3epHuk

Mu3epHuk
  • Танкиcт
  • 2221 Мнения:

Публикувано 05 февруари 2018 - 00:06

След финалния изстрел гледах така:  :huh:  :o  :blink:    :lol:  :lol:  Първата ми арта с втора марка. :)

Добре се движиш. Давай за трета марка. Много рядко виждам някой да я играе.

• 0

Танк без ремонт е като циганче без клептомански наклонности :lol:

#44 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1665 Мнения:

Публикувано 05 февруари 2018 - 00:52

Добре се движиш. Давай за трета марка. Много рядко виждам някой да я играе.

Вече играя артита от дъжд на вятър. Карай ги на първа победа за деня когато съм почивка. Сега мъча мастъра на немското  тиър 4, но на всички добри мои битки отбора губи. :(

• 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни