Към съдържанието

Снимка

Вицове, картинки и други забавни неща.

• Влезте в профила си за да пишете
6346 отговора на тази тема

#6286 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7824 Мнения:

Публикувано 27 март 2020 - 14:06

Скъпи татковци, когато учителката на детето ви напише "снимайте го" ,има предвид домашното онлайн...

#6287 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7824 Мнения:

Публикувано 27 март 2020 - 14:07

...

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 27 март 2020 - 18:18

#6288 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 561 Мнения:

Публикувано 28 март 2020 - 12:15

Мангалска свалка.

- Розо ма, ти преди мен имала ли си момчета, ма?

- Не, Асене. Имала съм две момичета, но сега ги гледа майка ми.

#6289 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7824 Мнения:

Публикувано 29 март 2020 - 11:09

Дубай, Малдивите...неее!
Бъди тузар...заведи я в парка - само срещу 5000 лв. !

#6290 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 561 Мнения:

Публикувано 29 март 2020 - 11:44

Когато Киро Къркандето от село Згориград, врачанско, видя сливовите си дръвчета замръзнали и покрити със сняг, бавно и тържествено, със сълзи на очи, свали маската. Вече нямаше за какво да живее.

#6291 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7824 Мнения:

Публикувано 30 март 2020 - 17:30

Четири млади монахини са застанали в колона пред портите на Рая и чакат Свети Петър да ги приеме, да ги препита и евентуално да ги пусне да влязат в Рая. По едно време дошъл и Свети Петър. Сложил пред тях един голям казан с вода. Седнал на един стол и казал:
- Първата да се приближи. Здравей, сестро. Кажи ми, ти съгрешавала ли си някога през живота си?
- Да Свети Петре. Съгрешавала съм.
- Как, сестро?
- Виждала съм гол мъж. Имам в предвид, онази,... срамната му работа съм виждала.
-Добре, сестро. Не бой се. Ето в тоя казан със светена вода си измии прегрешилите очи, да ги пречистиш и можеш да влезнеш в Рая. Следващата да се приближи.
Приближила се втората монахиня.
- А ти сестро, съгрешавала ли си някога през живота си?
- Да Свети Петре. Грешна съм. Пипала съм гол мъж... по оная срамната му работа.
- Добре, сестро. Измии си прегрешилата ръка в казана със светена вода и можеш да влезнеш в Рая.
В това време се обадила четвъртата монахиня - последната на опашката.
- Свети Петре, Свети Петре. И аз съм съгрешавала. Ама с уста. Може ли, аз сега да мина и да си преплакна устата в казана, преди тая пред мен да си измие задника вътре?!

#6292 Mu3epHuk

Mu3epHuk
  • Танкиcт
  • 2327 Мнения:

Публикувано 30 март 2020 - 20:20

92023441_3497841256910938_11815969954925

Танк без ремонт е като циганче без клептомански наклонности :lol:

#6293 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 561 Мнения:

Публикувано 31 март 2020 - 11:14

#6294 Lyubaka76

Lyubaka76
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 01 април 2020 - 15:20

Чудя се как никой не се е сетил по-рано за идеята, която ме озари преди малко, а тя е:
Задължават се всички граждани на Република вместо да носят маски да пият сутрин, обед и вечер по една чаша рициново масло, като профилактично средство срещу коронавируса.
По ефективна мярка едва ли би могла да се приложи, по следните причини:
1. След като започне да действа този профилактичен метод, малцина са тези дето биха проявили желание да излязат на вън, нещо повече голяма част от населението ще прекарва по-голяма част от времето си изолирани в самостоятелни помещения;
2. Дори и да има такива дето да проявят инат и да излезнат, то при всички случаи ще гледат по никакъв начин да не кихат или кашлят, а ако по някаква причина го направят, гарантирано ще имат осигурен достатъчно голям периметър около себе си.
МЗ трябва да подходи по иновативно в борбата срещу разпространението на заразата Covid-19 и да обмисли как да осъществи превантивната терапия.

#6295 Lyubaka76

Lyubaka76
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 01 април 2020 - 15:20

Чудя се как никой не се е сетил по-рано за идеята, която ме озари преди малко, а тя е:
Задължават се всички граждани на Република вместо да носят маски да пият сутрин, обед и вечер по една чаша рициново масло, като профилактично средство срещу коронавируса.
По ефективна мярка едва ли би могла да се приложи, по следните причини:
1. След като започне да действа този профилактичен метод, малцина са тези дето биха проявили желание да излязат на вън, нещо повече голяма част от населението ще прекарва по-голяма част от времето си изолирани в самостоятелни помещения;
2. Дори и да има такива дето да проявят инат и да излезнат, то при всички случаи ще гледат по никакъв начин да не кихат или кашлят, а ако по някаква причина го направят, гарантирано ще имат осигурен достатъчно голям периметър около себе си.
МЗ трябва да подходи по иновативно в борбата срещу разпространението на заразата Covid-19 и да обмисли как да осъществи превантивната терапия.

#6296 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2803 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 02 април 2020 - 04:28

91691657_527351338158688_493998615023321

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#6297 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 853 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 02 април 2020 - 17:15

Може ли един човек да промени целия свят? Може, трябва просто да изяде един прилеп.

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#6298 Mu3epHuk

Mu3epHuk
  • Танкиcт
  • 2327 Мнения:

Публикувано 02 април 2020 - 19:10

Танк без ремонт е като циганче без клептомански наклонности :lol:

#6299 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7824 Мнения:

Публикувано 03 април 2020 - 15:34

В НАСА изобретили оръдие, което зареждали с трупове на кокошки и стреляли по наветрените стъкла на самолети, за да проверят устойчивостта им на стълкновения с птици при излитане и кацане. Зарядите пресмятали така, че скоростта на кокошките да съответства на скоростта самолета при излитане/кацане. Англичаните разбрали за тези изпитания и пожелали да проверят устойчивостта на своя високоскоростен влак. От НАСА им изпратили оръдието. Започнали теста. Изстрел. Кокошката разбива особено здравия преден прозорец на високоскоростния експрес на прах, пробива командния пулт, събаря креслото на машиниста и се забива в задната стена на командната кабина. Ошашавените англичани изпращат резултатите от теста заедно с химическия състав на стъклото и конструкцията на прозореца в НАСА с молба за обяснения и препоръки.
Отговорът от НАСА било едно изречение: "Размразете кокошката"...

#6300 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7824 Мнения:

Публикувано 03 април 2020 - 15:43

В бъдещето:
- Дядо, разкажи ми за 2020 година.
- Всичко започна, когато Ливърпул бяха на път да станат шампиони...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни