Към съдържанието

Снимка

Управление на свободен опит

• Влезте в профила си за да пишете
28 отговора на тази тема

#16 Raikon1912

Raikon1912
  • Tанкист
  • 70 Мнения:

Публикувано 08 май 2015 - 11:36

Еххх и аз да я бях видял тази тема по-рано .... Псувай сега.

• 0

#17 Hidra

Hidra
  • Tанкист
  • 72 Мнения:
  • Клан:WOLFG

Публикувано 23 ноември 2016 - 23:07

да попитам нещо виждам че темата не е активна от доста време но все пак реших да пробвам преди няколко дена от клана един тип ми каза че е взел 50 000 свободен опит като награда за изследване и закупуване на 100тен танк в играта възможно ли е или е някаква грешка от негова страна ?

• 0

#18 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2799 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 23 ноември 2016 - 23:36

Тая е неква нова легенда, за първи път я чувам :)

Този пост е редактиран от jujar4e: 23 ноември 2016 - 23:36

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#19 vankolok

vankolok
  • Tанкист
  • 456 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 24 ноември 2016 - 02:21

:D :D :D

• 0

Публикувано изображение

#20 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4331 Мнения:

Публикувано 24 ноември 2016 - 10:18

А като отвориш всички танкове ти взимат целия свободен опит, който си натрупал, защото вече не ти трябва.  :lol:

• 1
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#21 Coruin

Coruin
  • Танкист
  • 538 Мнения:
  • Клан:EPIC

Публикувано 24 ноември 2016 - 10:36

Senior Technical Engeneer го имам като постижение, ама такива щуротии за свободния опит и аз за сефте чувам.

• 0

Няма нищо по-хубаво от лошото време!

#22 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 24 ноември 2016 - 10:39

да попитам нещо виждам че темата не е активна от доста време но все пак реших да пробвам преди няколко дена от клана един тип ми каза че е взел 50 000 свободен опит като награда за изследване и закупуване на 100тен танк в играта възможно ли е или е някаква грешка от негова страна ?

Не е грешка (освен ако не е някакъв имбецил да не е обърнал внимание преди това колко свободен опит е имал). Целенасочено те е излъгал.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#23 V_I_S05

V_I_S05
  • Tанкист
  • 97 Мнения:
  • Клан:BGA

Публикувано 24 ноември 2016 - 10:54

Аз лично , използвам свободния опит за прескачане на танкове който, неми харесват :Smile_glasses:

• 0

#24 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 24 ноември 2016 - 11:20

Аз лично , използвам свободния опит за прескачане на танкове който, неми харесват :Smile_glasses:

Един съвет, (или не съвет а по-скоро как аз правех)  - за по оптимално използване на свободния опит, използвай го за изследване на модули а не за цели танкове. Така ще го разпределиш и ще ти стигне за повече танкове.Ще ти направи играта  малко по-лесна.

Разбира се това е личен избор на всеки. :)

При ниските тиъри може да се прави без проблем, обаче нагоре нещата стават малко по различни.

Този пост е редактиран от SeekerR: 24 ноември 2016 - 12:48

• 0

#25 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 24 ноември 2016 - 11:42

Без да се обиждаш, но ми се струва добра идея да инвестираш целия си наличен опит в ограмотяване...  :Smile_teethhappy:  :Smile-hiding:

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#26 V_I_S05

V_I_S05
  • Tанкист
  • 97 Мнения:
  • Клан:BGA

Публикувано 24 ноември 2016 - 11:43

Без да се обиждаш, но ми се струва добра идея да инвестираш целия си наличен опит в ограмотяване...  :Smile_teethhappy:  :Smile-hiding:

Обясни моля те , не се обиждам !

• 1

#27 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 24 ноември 2016 - 12:06

Шегувах се, слагал си запетайки където ти падне. Които се пише без "й", защото последното от мн. число прехвърля в ед.число местоимението, "неми" не се пише слято...това имах предвид :)

• 1

Публикувано изображение

#28 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 24 ноември 2016 - 12:11

Език свещен на моите деди 
език на мъки, стонове вековни, 
език на тая, дето ни роди 
за радост не - за ядове отровни.

............

• 0

#29 Coruin

Coruin
  • Танкист
  • 538 Мнения:
  • Клан:EPIC

Публикувано 24 ноември 2016 - 13:09

Шегувах се, слагал си запетайки където ти падне. Които се пише без "й", защото последното от мн. число прехвърля в ед.число местоимението, "неми" не се пише слято...това имах предвид :)

Артилерист бре Гриме. Мяташ няколко запетайки, но нали има разсейка, какво да очакваш... :arta:

• 3

Няма нищо по-хубаво от лошото време!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни